Доступ до платформи ekg.training 

 

 В рамках пілотного проекту через Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, а саме відомчу медичну бібліотеку,  НМУ імені О. О. Богомольця має безкоштовний доступ до ekg.training. Усі курси на платформі, а також щотижневі конференції ekg.conferences і ekg.audits доступні до 30 листопада 2023 року. Щоб скористатися цією пропозицією, будь ласка, заповніть форму нижче:

https://app.ekg.training/auth/institution/710299e1-af63-4ae7-9454-d6a5b676955c

На ekg.training є можливість отримати сертифікат після проходження курсу.

ekg.training – це найбільша онлайн-платформа підвищення кваліфікації з теми ЕКГ. За допомогою добре обґрунтованих навчальних відео з вправами, онлайн-конференцій і опитувань ви навчитеся розуміти й оцінювати ЕКГ, а також правильно їх інтерпретувати в клінічному контексті. Серцем платформи є навчальна частина. Тут студенти можуть тренуватися на незліченній кількості автентичних випадків для діагностики та інтерпретації ЕКГ. Залежно від того, на якому рівні ви знаходитесь, ви можете крок за кроком переходити до більш високих рівнів: від простих до спеціальних ЕКГ. Завдяки всебічному навчанню ЕКГ-діагностики та ЕКГ-оцінки, ви за короткий час самостійно набудете важливий досвід, який в іншому випадку могли б отримати лише після кількох років роботи в клініці.

На платформі навчання проводиться німецькою мовою, англійська – в розробці. Використовуючи браузер Chrome, у Вас є можливість перекласти сторінку з теоретичним матеріалом за допомогою Google перекладача (верхній правий кут).

Посилання на платформу: https://ekg.training/

 Зверніть, будь ласка, увагу, що форма реєстрації також німецькою мовою. (Можна перекласти просто у браузері).

У списку університетів потрібно вибрати саме Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

При успішній реєстрації Вам на електронну пошту прийде лист-підтвердження.

  Якщо у Вас виникнуть проблеми з реєстрацією, звертайтесь за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

березень 2023 року

 

 

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua