Бібліотека щиро вдячна декану стоматологічного факультету, професору Біденко НаталіЇ Василівні за подаровані навчальні посібники

Бібліотека Національного медичного університету імені О.О. Богомольця щиро вдячна декану стоматологічного факультету, професору Біденко НаталіЇ Василівні за подаровані навчальні посібники “Алгоритми виконання стоматологічних і медичних маніпуляцій для підготовки до Державної атестації студентів 5 курсу за спеціальністю “Стоматологія” / Авт. кол.: Біденко Н.В., Борисенко А.В., Васильчук О.В. та ін. — К.: Книга Плюс, 2017. — 407 с”.

Навчальний посібник містить алгоритми виконання стоматологічних і загальномедичних маніпуляцій, що включені до галузевих стандартів освіти, розроблених і затверджених МОЗ і МОН України для спеціальності “Стоматологія”. Посібник призначений для студентів стоматологічних факультетів лікарів-інтернів, лікарів-стоматологів. Шановна Наталія Василівно! Подарована Вами література надасть допомогу в теоретичній і практичній підготовці студентів.

До уваги користувачів! З навчальним посібником “Алгоритми виконання стоматологічних і медичних маніпуляцій для підготовки до Державної атестації студентів 5 курсу за спеціальністю “Стоматологія” / Авт. кол.: Біденко Н.В., Борисенко А.В., Васильчук О.В. та ін.” можна ознайомитись в читальному залі бібліотеки НМУ імені О.О. Богомольця (II поверх стоматологічного корпусу).


03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua