Підручники з внутрішньої медицини, 

засновані на принципах EBM Польського

інституту доказової медицини (PIEBM)

   у фонді Бібліотеки НМУ імені О. О. Богомольця

 

Бібліотека НМУ імені О. О. Богомольця в рамках Міжнародного проєкту Empendium отримала підручники з внутрішньої медицини, засновані на принципах EBM Польського інституту доказової медицини (PIEBM):

– Внутрішні хвороби: підручник заснований на принципах доказової медицини 2018/19 (у складі редакторів: Голубовська О. А., Свінціцький А. С., Широбоков В. П., Губський Ю. І., Пасєчніков С. П.; автори – Губський Ю. І., Свінціцький А. С., Широбоков В. П.);

– McMaster: textbook of internal medicine.

Empendium – це міжнародна ініціатива понад 800 експертів з багатьох континентів, котрі підготували безкоштовний посібник з внутрішніх хвороб, який базується на принципах доказової медицини та рекомендаціях і протоколах міжнародних наукових товариств. На даний момент підручник доступний англійською, іспанською, польською, українською та російською мовами. Підручник пройшов процес адаптації до локальних умов в окремих країнах. В Україні команду експертів, до якої залучено 28 спеціалістів, котрі репрезентують важливі українські медичні центри, очолював професор  Свiнцiцький Анатолій Станіславович.

Посібник рекомендований Міністерством охорони здоров'я України як сучасне джерело медичних знань з позиції доказової медицини.

Безкоштовна версія підручників доступна за посиланнями:

                 підручник українською мовою                                               підручник англійською мовою

                                                                                        

 

Також книги доступні в безкоштовному мобільному додатку для Android та iOS. Додаток EMPENDIUM можна встановити за посиланням 

Підручники можна замовити у  відділі наукової медичної літератури (стоматологічний корпус, 1-й поверх, кімната № 4).

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua