Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про Національну електронну науково-інформаційну систему».

Зауваження та пропозиції до проєкту можна надсилати до 10 листопада 2021 р. Василенку Андрію Юрійовичу, державному експерту експертної групи з питань цифрової трансформації освіти і науки директорату цифрової трансформації МОН на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЄКТ – за лінком https://mon.gov.ua/storage/app/media/gromadske-obgovorennya/2021/10/22/HO.proyekt.post.KMU.Pro.zatv.Pol.pro.Nats.elektr.nauk-inform.syst.22.10.docx

 

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”».

Є шанс ввести в правове поле поняття відкритої науки та її складових (відкритий доступ, принципи FAIR та ін.) Важливо, щоб ці визначення були чіткими та відображали суть понять відкритої науки і відповідали міжнародним.

Порівняльна таблиця до проекту – за лінком https://mon.gov.ua/storage/app/media/gromadske-obgovorennya/2021/10/20/PT.HO.proyekt.ZU-Pro.vnes.zmin.Pro.nauk.diyal.20.10.docx

Зауваження та пропозиції до проєкту просимо надсилати до 5 листопада 2021 р. на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ірина Прилуцька, державний експерт експертної групи з питань розвитку науки директорату науки та інновацій МОН.

Пропозиції необхідно надсилати у формі таблиці, бажано з коментарями-обгрунтуваннями.

 жовтень 2021 року

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua