Бібліотека НМУ імені О. О. Богомольця взяла участь в другому турі Благодійного аукціону книжок «Героям зуби»

 

Бібліотека НМУ імені О. О. Богомольця взяла участь в другому турі Благодійного аукціону книжок «Героям зуби», який був створений на підтримку волонтерської стоматології Тризуб дентал, яка знаходиться у прифронтовій зоні, та функціонує завдяки лікарям-волонтерам, які приїжджають з усієї України для того, щоб безкоштовно лікувати зуби нашим захисникам, які боронять нашу країну від ворога. Дана стоматологія функціонує з 2014го року. За цей час більше ніж 42 тис. бійців отримали в ній стоматологічну допомогу.

На аукціоні бібліотека придбала три книги у фонд художньої літератури, які зовсім скоро читачі зможуть взяти у користування. Перша книга Василя Шкляра «Троща». Це роман про УПА. Автор книги каже, що вона написана для того,аби показати світові, що українці не змирилися з режимом, і продовжують боротьбу, як і раніше. Друга книга з підписом автора - Макса Кідрука, спеціально для бібліотеки НМУ, називається «Не озирайся і мовчи». Третя книга Інни Іванцової має назву «Намальовані Люди» – це розлога художня хроніка зими 2013-2014 рр. про звичайних людей, поставлених у незвичайні обставини. Про Майдан та антимайдан, про небайдужих, які постали проти злочинної влади за людську гідність, про силовиків, погляд з іншого боку барикад, про тих, кого взагалі не торкнулося. Про художників та медиків, підприємців і студентів. Про чоловіків та жінок, підлітків та літніх людей, українців і не тільки. Дані книги будуть знаходитись у Відділі обслуговування науковою літературою (Стоматологічний корпус, перший поверх).

Бібліотека НМУ імені О. О. Богомольця висловлює щиру подяку студентам , які також долучилися до аукціону і придбали на ньому книги для особистого користування.

 жовтень 2021 року

 

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua