19 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА 

 

Міжнародний День медичного працівника відзначається у третю неділю червня. В Україні професійне свято всіх фахівців галузі охорони здоров’я офіційно закріплене Указом Президента України № 281/94 від 03 червня 1994 року.

Національному медичному університету імені О.О. Богомольця є ким і чим пишатися. Внесок ЗВО в галузь медицини надзвичайно великий. Без наукових відкриттів у вивченні людини і збереження її здоров’я, зроблених видатними нашими вченими, світова наука була б неповною. Сьогодні по особливому відчувається важливість роботи лікарів, адже усі працівники медичної галузі продовжують якісно виконувати свої професійні обов’язки, впроваджувати нові методики лікування в умовах пандемії коронавірусу і повномасштабної війни. День медика – чудова нагода ще раз подякувати медичним працівникам за їх сумлінну та невтомну працю. Неможливо переоцінити їхню величезну роль у збереженні здоров’я та спасінні життя інших.

Шановні медичні працівники, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

З нагоди Дня медичного працівника Бібліотека підготувала книжкову виставку, де представлено друковані видання про історію, розвиток та досягнення медицини, публікації про видатних медиків від історії до сьогодення, які примножили досягнення галузі своєю працею і науковими досягненнями.

Виставка експонується у Бібліотеці (стоматологічний корпус, 2 поверх).

 

 

червень 2022 року

 

 

 

 

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua