17 вересня – День хірурга


   Щороку, кожну третю суботу вересня, в Україні відзначають своє професійне свято лікарі-хірурги. Цьогоріч воно припадає на 17 вересня.
   Хірургія – це не просто професія, це – покликання! Це важка нескінченна робота, поєднання знань та вмінь, мужності та наполегливості, рішучості та витривалості. Руками хірурга Господь дає людям шанс на життя. У цьому щоденному служінні вони часто не мають права на спокій та відпочинок, а також на власні емоції.
   Співробітники Бібліотеки НМУ вітають усіх хірургів і хірургічні кафедри Національного медичного університету імені О. О. Богомольця з професійним святом. Бажаємо їм наснаги, нових досягнень у галузі хірургії, посмішок та невичерпних сил. Дякуємо, що даруєте шанс бути зі своїми близькими та планувати майбутнє.
   Навчальна, методична та наукова література з хірургії детально представлена в електронному каталозі бібліотеки НМУ імені О. О. Богомольця
  Із науковими публікаціями з хірургії викладачів НМУ імені О. О. Богомольця можна ознайомитися в інституційному репозитарії.


вересень 2022 року

 

 

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua