Перегляд фільму Олександра Ступака

 “From another side of the sun”

(«По той бік сонця»)

 

03 травня у читальній залі бібліотеки Національного медичного університету           імені О. О. Богомольця відбулася зустріч з художником-монументалістом Олександром Ступаком та показ  його фільму “From another side of the sun” («По той бік сонця»), а також презентація виставки його пейзажів із серії «Безсмертне», створених в умовах війни як рефлексія на події. Тісний емоційний зв'язок глядачів та митця, як реакція на його твори та події, які зараз переживає Україна, відчувався на заході та створив атмосферу єдності та віри, що "світло переможе темряву". Учасники події були вражені творчим доробком автора.

Подія відбулася за сприяння декана стоматологічного факультету Наталії Василівни Біденко та директора бібліотеки Папуші Людмили Василівни. В заході взяли участь декан педіатричного факультету Оксана Валентинівна Виговська, завідувач кафедри терапевтичної стоматології Коленко Юлія Геннадіївна та студенти.

Виставка картин буде експонуватися до 31 травня в читальній залі бібліотеки Національного медичного університету імені О. О. Богомольця (7-й поверх фізико-хімічного корпусу).

 

 

 

 

 

 

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua