Календар знаменних та пам’ятних дат

«Вчені-медики НМУ імені О. О. Богомольця: ювілеї 2023 року»

 

Календар знаменних і пам’ятних дат присвячено ювілейним датам вчених-медиків Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Видання підготовлено на основі «Біографічного словника завідувачів кафедр та професорів від медичного факультету Університету Св. Володимира до Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. 1841–2011», «Енциклопедії Сучасної України», «Енциклопедії історії України» та офіційних web-сторінок медичних кафедр Університету.

Дати народження вчених, які народилися до 1918 р. вказано за Юліанським календарем (у дужках подано за Юліанським та Григоріанським календарями).

Видання розраховано на бібліотечних фахівців на допомогу плануванню.

Переглянути

 

 

 

Календар знаменних та пам’ятних дат

«Вчені-медики НМУ імені О. О. Богомольця: ювілеї 2022 року»

 

Календар знаменних та пам’ятних дат «Вчені-медики НМУ імені О. О. Богомольця: ювілеї 2022 року» присвячений ювілейним датам діячів медичної науки і практики. Видання підготовлено на основі «Біографічного словника завідувачів кафедр та професорів від медичного факультету Університету Св. Володимира до Національного медичного університету імені О. О. Богомольця 1841–2011», «Енциклопедії Сучасної України», сайту Університету.

Переглянути

 

 

 

 

 

 

Календар знаменних та пам’ятних дат

«Вчені-медики НМУ імені О. О. Богомольця: ювілеї 2021 року»

 

Календар знаменних та пам’ятних дат «Вчені-медики НМУ імені О. О. Богомольця: ювілеї 2021 року» присвячений ювілейним датам діячів медичної науки і практики. Видання підготовлено на основі «Біографічного словника завідувачів кафедр та професорів від медичного факультету Університету Св. Володимира до Національного медичного університету імені О. О. Богомольця 1841–2011», «Енциклопедії Сучасної України», сайту Університету.

Переглянути

 

 
 

 

 

 

Календар знаменних та пам’ятних дат

«Вчені-медики НМУ імені О. О. Богомольця: ювілеї 2020 року»

 

Календар знаменних та пам’ятних дат «Вчені-медики НМУ імені О. О. Богомольця: ювілеї 2020 року» присвячений ювілейним датам діячів медичної науки і практики. Видання підготовлено на основі «Біографічного словника завідувачів кафедр та професорів від медичного факультету Університету Св. Володимира до Національного медичного університету імені О. О. Богомольця 1841–2011» та «Енциклопедії Сучасної України».

Переглянути

 

 

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua