Бібліотека НМУ імені О.О. Богомольця отримала нові підручники

Шановні користувачі!

Бібліотека НМУ імені О.О. Богомольця отримала нові підручники:

 

Алгоритми виконання стоматологічних і медичних маніпуляцій для підготовки до Державної атестації студентів 5 курсу за спеціальністю "Стоматологія" [Текст] : навчальний посібник / Н. В. Біденко [та ін.] ; МОЗ України, НМУ ім. О. О. Богомольця, Стоматологічний факультет. - К. : "Книга-плюс", 2018. - 456 с. : табл. - ISBN 978-966-460-093-1

Навчальний посібник містить алгоритми виконання стоматологічних і загальномедичних маніпуляцій, що включені до галузевих стандартів освіти, розроблених і затверджених МОЗ і МОН України для спеціальності «Стоматологія».

Посібник призначений для студентів стоматологічних факультетів, лікарів-інтернів, лікарів-стоматологів.

Яковенко, Л. М.

Алгоритми виконання стоматологічних маніпуляцій з дисципліни "Дитяча хірургічна стоматологія" до комплексного практично-орієнтованого державного іспиту зі стоматології [Текст] : навчальний посібник / Л. М. Яковенко, І. Л. Чехова, Р. І. Єгоров ; за ред. Л. М. Яковенко. - К. : "Книга-плюс", 2017. - 40 с. : іл. - ISBN 978-966-460-079-5

У навчальному посібнику представлено алгоритми виконання практичних навичок, що входять до переліку основних маніпуляцій з дисципліни «Дитяча хірургічна стоматологія».

Книга призначена для студентів і лікарів-інтернів стоматологічного факультету, лікарів-стоматологів.

Нові підручники можна отримати у відділах обслуговування навчальною(фізико-хімічний корпус, V поверх,) та науковою літературою (стоматологічний корпус, II поверх, кім. 17).

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua