Вітання першому проректору з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти,

доктору медичних наук,

професору Олександру Миколайовичу Науменку

Колектив бібліотеки НМУ імені О. О. Богомольця від щирого серця вітає першого проректора з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти,  професора, доктора медичних наук, Заслуженого лікаря України Олександра Миколайовича Науменка з Днем народження!

Шановний Олександре Миколайовичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Ваша безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу досягти значних успіхів у професійній та науковій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.

Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, творчої наснаги у відповідальній роботі, нових плідних здобутків! Нехай Ваша харизма, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами!

З нагоди ювілею Науменка Олександра Миколайовича, бібліотечні працівники підготували біобібліографічний покажчик «Професор Олександр Миколайович Науменко: Життя у служінні людям, науці та освіті». У покажчику представлено науковий доробок ученого : монографії, підручники, навчальні посібники, статті в продовжуваних та періодичних виданнях, вітання колег-науковців.

 

З повагою,

колектив бібліотеки НМУ імені О. О. Богомольця

Бібліографічний показчик

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua