Академік Ромоданов Андрій Петрович – розбудовник української нейрохірургії

Академік Ромоданов Андрій Петрович – розбудовник української нейрохірургії

 

До 100-річчя від дня народження академіка А. П. Ромоданова, видатного українського ученого, хірурга, основоположника української школи нейрохірургії, бібліотека НМУ імені О. О. Богомольця підготувала біобібліографічний покажчик «Академік Ромоданов Андрій Петрович – розбудовник української нейрохірургії» (серія «Ювілеї особистостей»). У покажчику представлено науковий доробок ученого за 1947 – 1993 роки. Це – монографії, навчальні посібники, статті у фахових періодичних виданнях, електронний ресурс, література про А. П. Ромоданова. Покажчик адресовано науковцям, аспірантам, докторантам, викладачам ЗВМО, студентам та всім, хто цікавиться питаннями ендоваскулярної нейрорентгенохірургії, нейротравматології, функціональної та відновної нейрохірургії.

У відділі наукової медичної літератури організовано книжкову виставку «Вірний лицар нейрохірургії». На виставці представлена наукова та навчальна література, статті у фахових періодичних виданнях ученого. Детально наукова спадщина А. П. Ромоданова представлена в імідж-каталозі «Наукові праці вчених-медиків НМУ імені О. О. Богомольця» ik.librarynmu.com; електронному каталозі: ek.librarynmu.com; інституційному репозитарії; алфавітному та систематичному каталогах.

Андрій Петрович Ромоданов – справжній лицар медицини, видатний вчений, лікар-гуманіст, феномен у світовій медичній науці. Він – Людина з великої літери, яка залишила сучасникам величезну творчу спадщину, що представляє в своїй сукупності енциклопедію сучасної нейрохірургії.

 

 

 

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua